Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreadhead (enha / resto)

+5
Sparkinn
Stolly
Deudermont
Suyton
Dreadhead
9 posters

Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Dreadhead Thu Nov 26, 2015 12:24 pm

Zdravim Smile

Tak jak bych začal, mam toho ke psaní hodně a rozhodně sem sám nikdy neměl rád ty strohý přihlášky.


(jak se věci mají)
    Předem bych rád upozornil, že toho považuji spíš za předbežnou přihlášku, jelikož sem na Hellgroundu nováček a tudíž zatím expim Very Happy
Je samozřejmé, že bych musel nejprve ulovit BoJ a T4 gear na worldu nebo v nějaké slabší gildě abych měl vůbec nárok na vstup a možnost účastnit se alespon T5 instanci... Takže tohle berte spíš jako představení se Smile


(charakter)
    Co se týká postav, tak primární srdcovka je enha sham (nejpíše by nebyl problém v restu, avšak tam si nejsem uplně jistej v teorycraftu a nějaká ta rada by se hodila). Na něm momentálně pomalu pracuju a předpokládám, že mu na 70tce budu věnovat veškerou pozornost, takže rozhodně neplánuju mit v blízké budoucnosti jiné 70lvl alty a ty non70 nestojej zařeč Wink
Profese rozhodně ze začátku LW a skin a pokud se zadaří, tak nakonec LW a engi.


(historie)
    S wowkem jsem začínal na TBC v listopadu 2008 na Anathemně (bugherald + wf ignorující armor bez interního CD POWA) .. Tam jsem se víceméně o wowku teprve učil, potom po přechodu na wotlk jsem zůstával na serveru, ale postupně to tam upadalo a tak jsem po vystřídání X nejmenovanných serveru a hraní na nich "just for fun" pár levlů a hledání jiného jsem se dostal na Insomnii (R.I.P.). Tam se dá říct, začala teprve ta pravá herní historie.
    80% času co hraji (s přestávkami, či na wotlku jiné chary a twinci) tak hraji (enha) shamana.
-Teď možná přijde chvilka, kdy asi dál moc nebudu muset psát, pokud si Deudermont vzpomene kdo vlastně jsem Very Happy
    Takže, z5 k Mystiqu.. Zacátky vás nebudu unavovat, už teď sem se rozkecal až možná hanba Very Happy takže, můj miláček na "nespavosti" byla alianční shamanka Creative, raidleader guildy Mystiq Paradise. Tam jsme si odprogressovali vlastně od KZ po Illidana. Mám zkušenosti s leaderováním a řízením raidu, ale už bych to asi dělat nechtěl Very Happy
    (((((Jinak ano, já vím, nechoval jsem se plně adekvátně tenkrát {spory a souboj v progressu s DOA - tedy než rapidně poskočili přijmutím endgear charu, ale od toho tu nejsme ne} Deu Wink ))))..
Prostě sem to možná až MOC žral.. Z toho sem už vyrostl, ale láska pro TBC mi zůstala a rád bych si zahrál znovu s ČESKOU gildou Wink
    Taktiky znám a mám nachozené až po Kalecgose (dál sme se bohužel s MP nedostali, ale ze zbytku SWP nějaký střípky taky mám). Povinnosti na raidu si sám hlídám a snažim se z postavy vymáčknout její maximum (od potiku, přez zrádla a flasky, až k flamecapům či demonslaying elixirům - pokud jsou k dispozici, či si je nechám vyrobit, když to je možny, snažim se o max booost).


(něco o tom avatarovy u klávesnice)
    Zde na serveru vystupuji teddy jako Dreadhead (ano, jsem skutečně dredatá hlava  Cool , ale jinak sem Tomáš (slyšim i na Crea, Zajíc, Zajda, Haze Very Happy ). Sem na Hellground jsem přišel ještě s pár lidma z práce (ex-wowkaři, co do toho prakticky sotva sme zmínili, že bysme si mohli zas zapařit, zase spadli Very Happy Very Happy Very Happy )
    Planetu otravuji svou přitomností již téměř čtvrt století a jsem otrok v německé společnosti v Liberci, ikdyž ano, ve skladu se máme líp jak na výrobě (nemoh bych bejt ovce u stroje).
Protože mám bohužel 3směnný provoz, tak podle směn by se odražela moje aktivita na raidech behem pracovního týdne (bohužel).. což je o ranni 16-22, odpolední je blbost vůbec uvádět a o noční mám čas pouze do 20:00 a pak nekompromisní alt+f4. Krom nevraživé minulosti, to bohužel považuju za svoje největší mínus. V plánu je stěhováí přímo do Liberce (bo teď dojíždím), ale i tak by to posunulo hranici max na 21:00..
    V Mystiq Paradise byly srazy taky na pořádku, takže kdyby tu ta možnost byla a rád zavítam.
Jsem prakticky abstinent, ale nikdy nepohrdnu dobrou trávou Very Happy


Tak uvidíme, říkám je to spíš taková předběžná formalita, tak snad nikoho nenaštvu a třeba časem spolecně něco sundáme a pomůžu gildě se hnout kupředu Smile
GL HF .. Dreadhead..

Dreadhead
Member

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Suyton Thu Nov 26, 2015 4:03 pm

Creativa jsem zažil v MP, problém jsem s ním neměl a co se týče jeho schopností za shamana ať už cementa nebo resto, člověk o něm vždy věděl Razz

Suyton
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Deudermont Thu Nov 26, 2015 10:33 pm

Hele, já si na nějaký neshody s MP absolutně nevzpomínám, nepamatuju si, že bych vaši guildu nějak řešil. MP jsem bral jen jako guildu, ze které nám neustále chodily přihlášky a to je tak vše co si vybavuju Very Happy Takže neboj úplně v pohodě, pokud bylo něco - tak určitě ne nic vážnýho, jelikož mi to v paměti neuvízlo.

Teď ale k tomu důležitějšímu - nábor máme více méně uzavřenej, pravidelně se 1 enha shaman nedostává do raidu, resto máme 2 aktivní, takže aspoň 1 je a ele máme taky...

Tak to je s většinou class.

K tomu expící lidi nebereme, a brzo budeme končit s farmou T5 a budeme se soustředit jen na T6...

Takže než doexpíš a nabereš T4, budeme už čistě na T6 + místo na raidech není a nevím, jestli bude.

Takže fakt nevím, jestli ti máme co nabídnout, dyštak se ve hře můžeme pobavit, jaký by pro tebe byly možnosti do budoucna, případně zatím v jiných guildách.
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Stolly Thu Nov 26, 2015 10:56 pm

Přihláška je moc pěkná, o tom žádná, ale bohužel jako člověk úplně bez gearu (expící) nemáš šanci to dobrat a aktivně se zapojit do raid grupy, protože je momentálně na každý raid přihlášeno minimálně 30 lidí a z toho bývají 3 enha shamani. Skill +, přihláška +, ale neni gear a neni místo, bohužel.... za mě Arrow PROTI.
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Dreadhead Fri Nov 27, 2015 7:44 am

neříkám nic Wink jak sem uvedl na ačatku, spíš takový preview, neříkal sem, že z toho musí neco bejt Wink v pořádku Very Happy

Dreadhead
Member

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Sparkinn Fri Nov 27, 2015 3:41 pm

Jak už zaznělo, sklil +, zápal +, myslím, že určitě by jsi se o EQ snažil a rychle nafarmil, ale než to doexpíš, nasbíráš EQ, budeme někde jinde a nevím, zda by jsi se uchytil, tak za mě momentálně určitě PROTI

Zkus to v budoucnu s EQ.
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Samusin Sat Nov 28, 2015 3:55 pm

Chalani to vystihli. Zatial PROTI pre tvoje "preview". Snáď to nabudúce víjde Smile

Dreadhead (enha / resto) 2w4eeld
Class leader hunters
Samusin
Samusin
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 18. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Hever Sun Nov 29, 2015 4:33 pm

Přihláška hezká, ale času do přijetí do guildy dosti.

PROTI
Hever
Hever
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 11. 15
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Creix Wed Dec 09, 2015 3:59 pm

Nábor uzavřen. Shamanů jsou mraky. PROTI

Creix
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 16. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Lolii Sun Dec 13, 2015 8:05 pm

6x Proti - nepřijat.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Dreadhead (enha / resto) Empty Re: Dreadhead (enha / resto)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru