Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

andraxis

+2
Deudermont
Digy
6 posters

Goto down

andraxis     Empty andraxis

Příspěvek pro Přihláška resto shaman Thu Feb 11, 2016 10:42 pm

Zdravíčko ve spolek rád bych se stal členem a healerem ve vaší guildě


postavy:
main-andraxis orc resto shaman (2xt4) jinak blue + hc epick+boj  1300bh (nedělá mi problém dle potřeby začít hledat jiný EQ je mi jedno jaký spec na shamanovi budu hrát)
alt   -andraxiss orc hunter na lvl 30 je to jen postava na odreagování

Zkušenosti
Wow jsem začal hrát na začátku TBC a prochodil jsem ho až do BT hrál jsem na serverech mystiq.cz mystiq.org a poté jsem přešel na wotlk a cata ale nostalgické vzpomínky a kolega z práce mně přemluvili k návratu na staré dobré TBC.

Aktivita
Jsem pracující člověk,který chodí na ranní a odpoledni směny,takže při odpoledních směnách raid time nestíham,ale jinak jsem online téměř denně.

guildy:
Bratrstvo triady-odešel sem z důvodů demence více jak poloviny lidí a strašné neochotě (nesložilo se ani HC natož KZ)
Redemption of the Fallen- jsem zatím členem,ale funguje to tak,že je vybraných pár lidi,kteří složí raid odejdou si co chtěji a zbytek nikoho moc nezajímá takže nemám šanci se kamkoliv dostat.

O mně
Co bych o sobě asi tak napsal: je mi 23let myslím si,že jsem vcelku pohodář a málo kdy mně dokáže něco rozhodil,ale když se to někomu nebo něčemu podaří tak to stoji za to Very Happy,rád si zajdu na pivko,kouknu na film nebo se jdu vytelit do bazénu.Kdyby Vás o mně jestě cokoliv zajímalo stačí mně kontaktovat in game a veškeré dotazy rád zodpovim.

Moc děkuji za Váš čas,který jste strávili čtením této přihlášky a přeji mnoho štěstí ve hře a doufám že se spolu někdy potkáme buďto ve hře a nebo v tom lepšim připadě na nějakém guild srazu :-)

Přihláška resto shaman
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Digy Fri Feb 12, 2016 7:55 am

Myslim že sham se hodi pokud budeš aktivni,ale gear si asi budes muset dobrat,jinak PRO
Digy
Digy
Member

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Deudermont Fri Feb 12, 2016 9:00 am

Já jsem pro, aktivní resto shaman se hodí, jelikož Dutyi nehraje, James už prý hrát tky nebude, a mě se za cetripea věčně chodit nechce, jediný náš aktivní resto shaman je Medoox, a 2 se v raidu rozhodně neztratí.
Co se equipu týče, určitě v dalším týdnu (pokud přihláška dobře dopadne) tě můžeme vzít do KZtka, kde by se ti ještě něco málo hodilo, ale hlavně potřebuješ bojky:) Neck, prstýnek, boty, pásek, chestka, kalhoty... Bojky, bojky, bojky..... Do BT bysme tě tky mohli vzít, aspoň na první část, kdyby ti padly ringy z trashe pomohlo by ti to dost, do hyjalu by tky neměl být problém tě vzít...

Prostě, co chci říct: Jsme schopni tě rychle doequipovat a resto shaman se nám hodí, po tobě ale budeme chtít hodně velkou aktivitu, a přece jen jednu věc musíš zvládnout sám s worldem : chodit 5many pro bojky, ty jsou teď pro tebe hlavníSmile

PRO
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Sparkinn Fri Feb 12, 2016 3:48 pm

Souhlas. Rshaman se nám bude hodit. Ale jak řekl Deudermont, prostě EQ za BoJ je základ, takže HC, HC a počítat s tím, že lidi v guildě to asi nepůjdou, možná, že nějaké ano, ale spíše počítej že ne, nachozených 5manů už je spoustu a některé už to štve. Ale jak bylo zmíněno, KZ, ZA neni problém popř. hyjal nebo do BT Takže za mě PRO
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Stolly Fri Feb 12, 2016 7:21 pm

Co se týče resto shamana, dá se obléknout čistě jen za bojky a v ZA/KZ s tim pak klidně můžeš jít do T6, takže pokud zamakáš na HC, vyfarmíš základní věci ze ZA, bude to naprosto v pohodě, za mě určitě PRO min na zkoušku a uvidíme co s tim vymyslíš, jednoznačně RESTO.
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Rum Sun Feb 14, 2016 8:00 pm

PRO, nová krev je potřeba jako sůl

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Lolii Mon Feb 15, 2016 10:59 am

Hezký den,

já jsem také PRO. Jak píšou kluci, bude potřeba dobrat nějaký EQ, ale to se zvládne Smile

Přijat - napiš si ve hře o inv.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

andraxis     Empty Re: andraxis

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru