Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feral Druid

+2
Sparkinn
Stolly
6 posters

Goto down

Feral Druid Empty Feral Druid

Příspěvek pro Agusya Fri Feb 12, 2016 6:03 pm

Zdravím Vás, chtěl bych sa stát členem vaší guildy, doufám, že sa moje přihláška bude líbit, předem bych rád oznámil ano byl jsem již uvás s postavou (Revers kterou jsem poté prodal) a nebyl jsem aktivní důvod byl má práce .... Nyní jsem dostal chuť si zahrát Wowko a zaprogresovat s pohodovou partou lidi. Toť vše na začátek. Smile

Postavy

Main: Agusya - T6 feral tank druid -

Profky mam jak si již můžete všimnout farmící časem změním.

Vím že equip na tankovaní není ideální,ale zase lepší jak nic. Rad bych hrál ferala tank ,tak též není problém udělat časem offspec co se bude hodit do guildy.

Zkušenosti

Wowko hraju něco málo okolo 10 let kdo to má furt počítat (s pauzama taky blázen zas nejsu).Působil jsem na různých serverech jako Anathema, project Mystiq.cz a Mystiq.org  konkrétně na Albatrosu po té Insomnie, taktéž jsem si zahral Vanilu na různych serverech nejdéle na Archaice.Největší část mé herní kariery jsem zažil na serveru Albatros - Insomnie, kde jsem působil  v guildě Rafíci(od otevření KZ po otevření BT) po rozpuštění v HTF, SoC myslím dokonce i DoA a Amanare, na hordě dále IS,Outcast a další. Na Insomnii jsem si prošel od koně v KZ až po toho strejdu s mečíkem co jeho jen pulka a nohy někde stratil.Za dobu mého hraní sem si vyzkoušel všechny Clasy a mé zkušenosti tomu odpovídají.

Aktivita

Vzhledem k mé práci je to těžké určit hodně cestuji (jezdíme na montáže) a odtoho se odvíjí můj čas vyhrazen na wowko. Jak jen budu doma nebo tak tak je to od 18:00 - 22:00  každy den v týdnu, když budu na montaži tak se uvidí kdy to zabalíme a v jakém stavu budu.

Dale bych chtěl říc že uvás v guilde se nachazí kamarad pod nickem  Stolly, Endys, Hunters(Rum) s kterýma bych tak nějak opět po  dlouhé době hrál.


Něco o mě

Tu na serveru sem hral na Ali v guildě Amanare s Endysem a ostatníma z ali. Zkušenosti tak nějaké mam vím jak to tu na serveru funguje aspoň co se tyče  raidu po Ilidana. Myslím že možu nabidnout vaší guilde zkušenosti a zabavu a kvalitního tanka.Jak už asi všem došlo tož já su  Moravák přímo ze Zlínského karaju. Je mě 20 +- rad sportuju a smažím wowko.

Dik za přečtení přihlášky a za váš čas.

s pozdravem Agusya

Agusya
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Stolly Fri Feb 12, 2016 7:29 pm

Pokud tvoje aktivita bude lepší než při poslední spolupráci jsem PRO na zkoušku, pokud se to nezlepší kopnout tě můžem vždycky Very Happy Kdybys neprodal toho wara byl bys ted hodně potřebnej Very Happy
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Sparkinn Sat Feb 13, 2016 9:19 am

Super přihláška. Zkušenosti stebou ani sám nevím jaké byly, protože jak jsi sám zmínil jsi moc nehrál, takže o tobě ani nemám a ani jsem snad neměl přehled. Zkušenosti asi máš, což se hodí, ale popravdě nevím jak by to bylo s místem na raidu, jelikož máme Tlamu, Lopee, Healtwin z čehož bývají celkem aktivní tak nějak všichni. Takže tohle rozhodnutí asi nechám na někom jiným, Za mě Neutral
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Digy Sat Feb 13, 2016 8:51 pm

Škoda že si prodal warra,ten by se ted hodil,každopadně main feraly mame 3 jak psal spaarkin z toho většinou jeden z nich je na raidu vždy(lopeez většinou) NEUTRAL
Digy
Digy
Member

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Rum Sun Feb 14, 2016 8:01 pm

PRO, nová krev je potřeba jako sůl

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Deudermont Mon Feb 15, 2016 9:55 am

Přihláška hezká, ještě 1 feral se bude hodit. PRO
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Lolii Mon Feb 15, 2016 11:30 am

Hezký den,

myslím, že jeden feral se ještě uživí. Healtwin a Tlama teď moc aktivní nejsou.

Přihláška je hezká, jen doufám, že to bude lepší s tou aktivitou Smile - PRO.

Přijat - napiš si ve hře o inv.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Feral Druid Empty Re: Feral Druid

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru