Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Some kind of druid appli

+3
Sparkinn
Digy
Suyton
7 posters

Goto down

Some kind of druid appli Empty Some kind of druid appli

Příspěvek pro Mononukleoza Tue Feb 16, 2016 8:00 pm

Siemanko. Jestem Tomek i jestem uzalezniony od wow.


A teď vážně. Zdravím všechny a přeju pevné enrvy těm, kteří mě přeštou až do konce a nebudou mě nesnášet víc, než před tím Very Happy

Jsem kluk, 22 let (už píšu ve zkratce, protože se mi 2 x smazala přihláška pádem opery), nezadaný (alespoň zatím, jelikož mé neskonalé vůni, kráse, šarmu, inteligenci a jiným podstatným vlastnostnem žádná žena na wowku jen tak neodolá), velmi sarkastický (asi jste si všimli o závorku před), vysokoškolák, co má rád rychlé mounty (čtěte auta), sport (v telce je každej zábava), sexy holky (Třeba Lolii to vážně sluší), pivo (Kozel 11, Svijany 11, Černá Hora 10 - a vážně nesnáším Jihlavského Ježka 12, Plzeň a Gambáče všeho druhu) a jinej alkohol (třeba redrum je vážně super). Jak už jsem napsal w jezyku polskiem, i když ne určitě správně, jsem závislák na wow, tudíž hraju wow! A další věci o mně už jsou mco soukromé, tak je budu tajit, neva?

Link bych vám dal, ale píše mi to tu haty, že jako host nemůžu házet linky na odkazy, takže armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Dragonahri - maine liebe character - jen vám to asi mco nepomůže, protože bgčkuju a mám na sobě hadry. Jelikož jsem poslední dobou pracoval na bázi Santa Hause, tudíž dej dej a dej a zůstaň navždy chudej, mco altů nemám, respektive mám sexy enháče T4 Nocardia, co je na účtu Toma 2, kterému jsem však dal ten účet s Azygosem, a tak budu zřejmě čekat další měsíc, než si dovotím tolik, abych mohl tohho broučka bezpečně přesunout. Druid má T6 tank spec, T6 retso spec, T5 BoJ Bala spec.

Aktivní jsme většinou každej den, jakože z postele s ezvednu, udělám si kafe, zapnu noťas, občas jdu i na přednášky... a co se týče wow, tak od 5ti pm do 1 am almost every day.

Proč k vám? Protože chci raidovat. Možná proto, že někoho u Vás i znám a i když mě u vás asi spousta lidí nemá rádo, tak někteří jste vážně mí milášci. Taky si nemyslím, že byste snad na sebe každej den řvali na tsku a taky proto, že máte Lolii, což kdyby se náhodou někdy stalo neštěstí a nebyla by zrovna s Fishem, tak by byla nejcenější lákadlo.

Zkušenosti tu mám, v guildách jsem tu byl v hodně, takže napíšu jen ty nejznámější: Dias Fanclub forever, So TOP as Possible, Ira Dei, Inkeepers, Hellhunters, Chop Suey, Sotc (jediná ali), Last Mistake, revengers, Mlodzi Gniewni, Pulvis et Uma Sumbrum, Czech Renegades, RotF, FF na 10 dnů, protože jsem prej hater, taky hvíli u Vás, než sjem se s někým docela rafnul, naštval se a leavnul, Epic Meal time chvilinku, PN nějaké měsíce a DST Rezerwed! Pak taky RoA, Mystiq Paradise, Legion Avatar, Guardians of Azeroth, DoA, Sotc.
Tady na serveru jsem byl po felmu, na twinsky jsem se jen podíval, ale nikdy je tu nedla ještě. Tu an serveru už hrjau třetím rokem.

Od guildy očekávám občansou možnost jít raid, sexy hlasy holek na tsku, flirt se Suytonem, nehádání se na TSKu a neřvaní po sobě, protože to už jsme taky zažil (Třeba zrovna v PN:D) a i když to zní zábavně, tak to občas jen zbytečně kazí náladu. Nabídnout pak můžu svůj PVE skill (čtěte, že si o sobě myslím, že sjem total noob, ale ostatní říkaj, že marnej nejsem), své profky, častou ochotu protahování lwoek dungama... dámám v soukromí nějakou milostnou píseň? Very Happy

Znám me asi Suyton? Protože Týnišťáci jsou noobové a on ani nepije, je to děsnej lamák z Maďarska. No pak mě neznaj, ale možná mě občas viděli afkovat či hrát Digy, možno Fish, možno Rum, možno Čajo a Mato, možno Twin, Helenka a někteří další sexy lidi z MQ, co tam máte, ti z CR, někteří z DoA... a už vážně nevím, jsem dost profláknutej a zároveň furt v ignore, takže mě třeba někdo ani neregistruje.

Na srazy bych se asi i zastavil, i když z Vás mám strach, jste strašně cizí!

Teď se omlouvám všem, co to četli až sem, přeju hodně hatu těm, co mě nemaj rádi a krásnej večír!

Podepsán: Tom1 (Nejsem ani Tom2 ani Tom3, i když to oslovování jmény, když je v guildě Tom2 Night - kterej už není - a Tom3 - parkenzie - kterej taky není)

A jestli jsem na něco zapomněl, tak dopíšu!

Mononukleoza
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Suyton Tue Feb 16, 2016 8:06 pm

PRO

Suyton
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Digy Tue Feb 16, 2016 8:12 pm

PRO
Digy
Digy
Member

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Sparkinn Tue Feb 16, 2016 9:11 pm

Bože, přečíst to je něco Very Happy Já jsem ale PRO
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Rum Tue Feb 16, 2016 10:08 pm

Night je ne? Very Happy (PRO)

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Lolii Tue Feb 16, 2016 10:17 pm

Hezký večer,

přečetla jsem to celé..!! Very Happy Přihláška dcl pobavila, je vidět, že sis s tím vyhrál. Už si u nás v guildě byl a já dávám druhé šance (je vidět, že si pamatuješ kdo uzavírá přihlášky) Very Happy

Dnes si s námi byl raid a vše bylo v cajku, takže já jsem PRO.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Stolly Tue Feb 16, 2016 10:34 pm

TVL dočetl jsem to a nezbejvá než dát PRO už jen za ten sloh Very Happy
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Deudermont Wed Feb 17, 2016 9:27 am

Začal jsem to čísst včera po raidu hned... Konečně jsem u konce a můžu jít spát, i když je už světlo, sakra...
No nic, už si nepamatuju co tam bylo, ale dávám pro Very Happy
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Lolii Wed Feb 17, 2016 9:35 pm

PŘIJAT - napiš si ve hře o inv.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Some kind of druid appli Empty Re: Some kind of druid appli

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru