Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SH priest - Jashmur

5 posters

Goto down

SH priest - Jashmur Empty SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Jashmur Thu Feb 18, 2016 4:31 pm

Main: Jashmur, rare priest - (čerstvě doexpený Sad)

V případě dobrých dropu nalootuju aji holynu

Profese mám ench 150 později doskillim a k tomu skinning vím že tyto dvě profese moc nejdou k sobě, že je lepší ench + tailor, ale při skiningu budu dropovat zelenky a tím nějak doskilluju ench Razz

Zkušenosti

Hraji od začátku TBC s jistými pauzami někdy rok někdy pár měsíců +- 4 roky nejvíc mě baví TBC to jsem hrál nejčastěji na bývalém narniasu a poté na twinu a potom WOTLK i CATA pouze na twinu s TBC mám zkušenosti pouze po T5 raidy to se ARES zhroutil a nehrál tam nikdo Smile.

Aktivita

Bohužel stou to nemám dané pracuji na šichty proto tu jednou budu a podruhé ne :/, ale budu se snažit být tu co nejčastěji.

Něco o mně

Je mi 20, TS mám můžu dojít.
Chci se přidat k vám protože tam mám kamaráda z bývalé guildy Synergy, sice vím, že vám teď nemám co nabídnout, ale později určitě nějaký dmg dám Razz

Díky a hezký den Cool

Jashmur
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Deudermont Thu Feb 18, 2016 4:54 pm

Zajímalo by mě, jak máš v plánu si nabrat equip, když s náma nebudeš moct T6 chodit a T4/T5 nechodíme?Smile
Byl bych pro, kdyby jsi se fakt hecnul, a s worldem chodil heroicy, KZtka, a zase heroicy a heroicy, kdyby sis vycraftil věci z tailoru a za bojky dokoupil equip +T4 eq dobranej z chození s worldem. Tohle ale zabere celkem dost času tyhle začátky, a podle toho co jsi psal o aktivitě si nejsem jistej, jestli na to máš.... Jak to teda vidíš?Smile)
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Jashmur Thu Feb 18, 2016 5:47 pm

Tak já chodím co jde dungeony, ale bude mi to dva krát déle trvat než kdyby jste mi pomohli a řekl bych, že se někdo najde kdo by se mnou zašel určitě i nějaký alt Smile a co se týče vašeho raid time, tak to netuším jestli budu stíhat všechno a vždycky, ale určitě se vynasnažím Smile

Jashmur
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Rum Thu Feb 18, 2016 10:20 pm

Vsak uz jednoho rare shp tahame i pres BT, tak proc ne dva, PRO

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Sparkinn Fri Feb 19, 2016 10:12 am

Nevím, nevím. Pokud by jsi si sehnal EQ za bojky, KZ, ZA, HC do nějaké doby, tak bych byl PRO, ale záleží na tom, jak dlouhá doba to bude, ale tak vem to čert, já ti tu šanci dám. Za mě PRO
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Deudermont Fri Feb 19, 2016 10:29 am

Osobně si myslím, že to dopadne tak, že se na tebe podíváme za 2-3 týdny, zjistíme, že změna je minimální, a když si s tebou o tom půjdu promluvit, řekneš mi, že do guildy píšeš pořád a sháníš někoho pořád na 5-many, nebo KZ, ale nikdo to s tebou nejde, a do T6 tě nebereme.

Protože upřímně, u nás 5many a KZ moc lidí fakt nechodí, s tím moc nepočítej, guilda ti tady s tím sháěním T4/BoJ gearu pomůže minimálně + s tvou průměrnou aktivitou nevím nevím:)

Osobně bych byl raději, kdyby jsi podal novou přihlášku za 2 týdny, až budeš mít full epic T4/boj gear s enchantama a socketama, aby jsi nám potvrdil, že aktivní umíš být.

Za mě tedy neutral, pokud tě vezmeme, počítej s tím, že pokud během 2-3 týdnů neuděláš fakt velkej pokrok (aby jsi k něčemu na T6 raidech byl), už s tebou moc počítat nebudeme. Ale věřím, že to zvládneš a hecneš se, proto taky nedávám proti, ale neutral:)
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Stolly Fri Feb 19, 2016 1:07 pm

V současném stavu PROTI, nemůžeme tahat zase každýho kdo si napíše. Gear nedostačující, stejně tak znalost taktik a zkušenosti s T6 raidama.
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Jashmur Fri Feb 19, 2016 2:25 pm

Dobrá, pokud to zvládnu tak se ozvu. Hodně štěstí a zábavy Smile

Jashmur
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Lolii Sat Feb 20, 2016 9:30 pm

Hezký večer,

jak psal již Deudermont - T5 již nechodíme a HC také moc ne. Naber nějaký EQ a podej si přihlášku znovu Smile

NEPŘIJAT.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

SH priest - Jashmur Empty Re: SH priest - Jashmur

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru