Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cira - paladin

+6
Trex
Fatal1te
Hever
Sparkinn
Deudermont
Cidloch
10 posters

Goto down

Cira - paladin Empty Cira - paladin

Příspěvek pro Cira Mon Feb 22, 2016 10:35 pm

Postavy

Main: Cira (T5/T6) Prot paladin (questi nemohou prikladat link)
Alt: Naviac (mage PVP) na hrani si v BG arenky

Primarne bych chtěl hrát protadina, mam i neaky t4/boj eq na Holy/Retri pokud by bylo potřeba půjdu rád i za to.

Na mágovi mám Alch(potion) + skining, na paladinovi JWC + Eng. Eng není ešte úplně hotov ale pracuju na tom.
Eng z důvodu Prot paladina se sancity aurou a samozřejmě i brýle.

Zkušenosti

Wow, zejména tbc datadisk je moji srdcovou záležitostí působil jsem nejprve na servru mistiq(insomnie) v guilde Warriors of Aliance se kterou jsem měli mnoho úspěchů,dále na servru Twinstar(Ares) kde jsem měl dokonce tu čest byt soucasti guildy The Genesis,poté jsem se vyskytoval na Oficialnim serveru Drak’thul na datadisku WOD který mě však nenadchnul tolik jak jsem očekával.
Když jsem se vrátil k free serverum byl to jistě Hellground kde jsem s guildou SoTC progresoval T5 instance, nasledovala pauza a návrat k RL cca 2 roky (nová práce ). Pak jsem nalezl více času a vrátil se z5 na HG nyni ale k horde. Na většině serveru pod nickem Crome.

Nejvíce zkušeností s TBC mám ze serveru Insomnia, kde jsem byl CL + RL(warrior) guildy WoA, vyprogressovali jsme úspěšně celé TBC.
Paladina ovládám na vysoké úrovni a jsem schopen za něho podat dobre vysledky s eq jaky má.

Aktivita

Raid time je takovej na půl dělám ranni/odpolední takže jeden týden tu můžu být na raidy druhy týden zase ne. Rád chodím raidy i všechno možné okolo.

Něco o mně

Jmenuji se Honza bude mi 23. Mám rád jednorožce a trpaslíky,králíka na smetaně a dlouhé procházky parkem. No tak né, jsem z Krkonoš takže pokud nebude sraz neak daleko tak se rád přijedu.

Proč vy

No už jsem tu byl ale guilda neak nesedla bratrankovi, leavnul a já protože jsem chtěl hrát s ním jsem nedlouho na to leavnul taky. Jste v současné době jediná kvalitně raidujíci CZ guilda.
A a když už mám sedět za kompem tak ať to je k něčemu.
Bratranec přestal hrát tak už se nemusím na nikoho ohlížet.

Odkud a koho znám

Byl (zatím stále jsem) v Redemption, na začátku super ale teď..
nesloží se vůbec nic.
Chtěl bych k vám hlavně protože je zde:Fatalite, Sqaredo
a další velice známá jména z předních PvE guild z MQ.


Díky všem za přečtení mé přihlášky,pokud by byly neaké dotazy tak sem nebo in-game na nick Cira

Lovu Zdar

Cira
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Cidloch Mon Feb 22, 2016 11:51 pm

Celkem hezká přihláška, protadina bychom dle mého názoru uživit měli, přihláška vcelku pěkná, jsou to guesti ne questi a pár vtípků ještě, ale jinak proč ne. Smile

Cidloch
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Nycter Tue Feb 23, 2016 1:25 am

Jen aby nebyl zklamaný že se na raidy možná moc nedostane ani tady, Micinak je na každem raidu a i kdyby náhodou ne, pár záložních protpalů se v guildě najde. Nemůžeme uživit všechny z redemptionu co se zase vracej zpátky Very Happy ale GL, přihláška dobrá

Nycter
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Cira Tue Feb 23, 2016 9:53 am

Nemam problem s tim nejit raid ale aspon obcas se rad zucastnim. kdyz se nic nechodi je to vubec spatne

Cira
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Deudermont Tue Feb 23, 2016 10:32 am

Co si tě pamatuju z dob, kdy jsme k T6 chodili ještě T5, jsou to vzpomínky spíše negativní, to jsi chodil ještě za holy... Guildu jsi opustil v hodně špatným stylu, takovej všeználek, ale to je na wowku hodně lidí, to se dá přežít...

Ale dovolím si tě citovat:

"Do Bohemky bych nikdy nešel, protože to vedou 2 kreténi, Deudermont s tou Loli, jsou to arogantní debilové, hlavně ten Deudermont je strašnej hajzl."

Bylo to pár týdnů zpátky, kdy v RotF byla debata o naší guildě, divil by ses, ale i v RotF mám pár známých, se kterýma si normálně píšu, chodím swp trash, a prostě normálně komunikujeme.

Nikdy by jsi k nám jít nechtěl, chceš prostě jen raidovat, equip, a nemáš kam jinam jít... Tak najednou se snažíš přetvařovat, promiň, ale nemám rád takový křiváky, kteří jsou schopni na jedné straně pomlouvat, vymýšlet kraviny a lži, nadávat, a pak, když něco potřebují, tak se takhle přetvařovat...

PROTI
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Sparkinn Tue Feb 23, 2016 3:37 pm

Pokud je pravda, co píše Deudermont a já mu věřim, tak se nemusím ani vyjadřovat.
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro cira Tue Feb 23, 2016 4:55 pm

No Deude je videt ze jsi dobre informovan. Nebudu zapirat ze jsem neco takoveho rekl ale nekdo z toho udelal neco co jsem nerekl.
Abych to uvedl na pravou míru. Nekdo se tam ptal na to proc nemame radi bohemku. A ja jsem mu za sebe nikoliv za guildu rekl. Nemam rad deudera je to sebestredny clovek co nema rad kdyz se veci netoci kolem neho. Obratem na to sem rekl ze proti guilde nemam nic jen kdyby to vedl nekdo jinej tak bych byl samozrejme radsi. Tohle si ale muzete klidne schovat na jindy vsadim se ze spousta lidi nema rada este vic lidi a dokazou spolu komunikovat a respektovat se.

A s tim vseznalkem no promin ale kdyz nekdo potrebuje neco poradit tak se to snazim bud najit a poradit nebo pokud to vim , a s tbc mam dost zkusenosti nejen s jednou postavou a dela li nekdo neco spatne tak se ma opravit ne. Pokud vim nikdy jsem nikoho neurazil nebo nezesmesnil.

a tim spatnym stylem opusteni guildy mas na mysli co ?

cira
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Deudermont Tue Feb 23, 2016 5:21 pm

Tak přihláška slouží k tomu, aby tu na tebe řekli lidi své názory, svoje zkušenosti a svoje stanovisko, nebudeme tu debatovat o tom, co jsi řekl, jak jsi to myslel, a podobně.
Svůj názor na tebe jsem si udělal jak z osobní zkušenosti, tak i ze zkušeností jiných lidí, kteří to ventilovali mně, takže to tak ber a respektuj prosím:) Pořád tě ještě guilda může přijmout, a můžeš dostat možnost můj názor na tebe změnit.
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro cira Tue Feb 23, 2016 5:40 pm

Ja sem to chtel uvest na pravou miru jak to bylo chtel jsem to napsat u do te prihlasky ale pak sem si rekl ze to bud nekdo vytahne nebo ne

cira
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Hever Thu Feb 25, 2016 10:40 am

Záskok za Miciňáka se hodí PRO
Hever
Hever
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 11. 15
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Fatal1te Thu Feb 25, 2016 10:43 am

Známe se dlouho a já stímto člověkěm neměl nikdy problémy.. Jestli něco napsal, nebo řekl o Fishovi a Loli nebo o naší guildě tak to jsem slyšel akorád od Fishe, jinak jiné zdroje nemám. Vemu to z pohledu schopnosti hraní a to má u mě výbornou. Za mě PRO

Fatal1te
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Hellisima Thu Feb 25, 2016 1:18 pm

Přečetla jsem si všechno co tu padlo. Dalšího ,,Rikuda" v guildě asi nedám Very Happy Vím že už si u nás byl, ale to je vše, ja osobně s tebou konflikt nikdy neměla. I tak, každej si občas nevidí do huby Smile Micinak jakožto prota je aktivni dost a když ne on, tak tuším že Stolly má ted super protu. Byla bych spíš pro holadina :-) Aktivniho mame tuším jen jednoho. Jinak v The Genesis povídáš ... tak to si asi hodím pokec s Leni a Rippym :-D
Pro Holy spec jsem PRO

Hellisima
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Trex Thu Feb 25, 2016 7:00 pm

Za sebe nemám nejmenší důvod s tímto člověkem být v guildě stejně tak jako on se mnou. Již v minulosti se vyjádřil něčím podobný (bohužel nepamatuji jakou guildu tehdy reprezentoval), ale bylo to u mé přihlášky do nevím jaké guildy ( HG / TWIN?), přesto mi z části tvůj výrok utkvěl v paměti takže říkám NE. Není to nic osobního a sám tě skoro neznám, ale když ty se mnou nevydržíš, proč já bych měl. Myslím, že moc dobře víš o čem mluvím.

Trex
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Stolly Thu Feb 25, 2016 8:29 pm

Ciru si pamatuju z drivejsi doby, PROTI jednoznacne !!!!!!!!!!!!!!!!!
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Creix Thu Feb 25, 2016 9:16 pm

Myslím si, že Prot paladin není zase to co by jsme nějak potřebovali. Když pujdeš na jeden raid z 5,tak pochybuji, že tě to bude bavit. To,že leavneš guildu a nic neřekneš, pak guildu pomlouváš v Redemption a když se rozpadnou,tak chceš zpátky se mi nějak nelíbí. PROTI

Creix
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 16. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Tentos Thu Feb 25, 2016 11:06 pm

Ahoj, nemám právo na to tu cokoli rozhodovat, ale rád bych tu uvedl věci trochu na pravou míru. Nejsem si vědom toho, že by vás Cira někdy pomlouval a to jsme v jedné guildě. On je i jeden z důvodů proč jsem se rozhodl k vám napsat přihlášku, protože mi vás docela vychválil. Celkově jsem asi od něj nikdy neviděl nějakou křivárnu tak jak popisujete, vždy všem pomohl, hrál talenty co byly potřeba, když se nedostal na raid, tak nikdy ani neprskal či něco podobnýho. Nevím co proti němu máte, ale za toho člověka bych dal ruku do ohně... Nevěřím ani tomu, že by k vám chtěl jen kvůli eq, nebo že by odněkud ocházel ve zlém a pokud tak pochybuju, že by se pak vracel...


Tentos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Rum Sat Feb 27, 2016 1:22 am

Táhni

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Lolii Sat Feb 27, 2016 6:31 pm

Hezký večer,

když si byl u nás, tak si se nepředvedl moc pozitivně. Neustále jste měli s Magosem nějaký problém a pořád jste jen opakovali co je špatně.

Nechápu, jak se můžeš hlásit do guildy, když máš problém s vedením, ale tak to už je spíš na zamyšlení. Very Happy

Já jsem rozhodně PROTI.


NEPŘIJAT
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Cira - paladin Empty Re: Cira - paladin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru