Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fearofdark - rogue

+3
Stolly
Trex
Rum
7 posters

Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Fearofdark - rogue

Příspěvek pro peter281190 Fri Feb 26, 2016 9:19 pm

Zdravim, kedže roguna je na tomto servery veľmi dopytový tovar, hlásim sa do náboru Razz

EQIP: KZ,grull nejaké HC,

ALt : idem kúpiť mága od známeho Very Happy

Rogunu som hral 3 roky na 2.4.3 mystiq a na wotlku rok, ktomu tiež  restoshamu, restodruida, mage a ďaľšiu rogunu lebo mi asi dosť jebalo Very Happy

Skusenosti s raidami ešte z mystiqu T5 full BT full odchádzal som ked sa tma otvaralo SWP ale aj tak by som to mal v riti už asi.  

Teraz hľadám len trochu domáckosti na tomto poľskom výtvore, rád pokecám, pomôžem novým (ak taký sú) s t4 t5 ak by bol záujem.... ( progresovať sa mi fakt nič nechce ) T6 ak bude ozaj treba... takže platný Vám budem asi ako placatý kameň ... ale hlavne ako som písal hladám len dobrú partiu aby som nemusel pokaždým, keď tam prídem, lámať si prsty s angličtinou.

Bývalé guildy : mystiq ( už ani neviem ako sa to volalo ale bol tam hypke palakokot , chodili sme všetko full čo bolo v tej dobe otverené) ( genesis na skúšku lebo tam bol sweetblood ktorého ste prednedávnom prijali a najdlhšie Royal generation).... tu na poľskom trhu som RL  v guilde kde je 5 ludí online preto to mám v p


takže chlapi porozmýšlajte  a dajte vedieť.

Zdravý Rogú Fearko Wink

peter281190
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Rum Sat Feb 27, 2016 1:33 am

Progress v pici, Tez te mam v pici, proti

Zamyslel sem se, edit

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Trex Sat Feb 27, 2016 8:08 am

Ahoj, ta věta, kterou uvádíš o tom progressu je dost negativní pro posouzení tvého přijetí, cituji "( progresovať sa mi fakt nič nechce ) T6 ak bude ozaj treba... takže platný Vám budem asi ako placatý kameň ", myslím si, že to hodně lidí ovlivní protože chceme jít dál (progressovat)! Progressovat SWP říkám, protože ačkoliv to někteří již máme za sebou tak s novýma hráčema je to nutné vždy znovu projít a sehrát se. Chci tím tedy říct, že to na mě působí jako by ti to bylo jedno, ale jen to zkoušíš zda ti to vyjde nebo ne... možná se také pletu a jen nevíš jaká je myšlenka guildy protože progress je součástí každé guildy at už by jsme byli taková ta kamarádská nebo ta co pořádně tlačí na pilu - jsme něco mezi + když už tu máš kamaráda tak bych čekal přihlášku s větším zájmem.  Můj názor nemá moc velkou váhu, ale stejně bych se přiklonil k nazoru CL, rogue se asi ještě jedna hodí, ale určitě s nějákým zápalem na progress a s dobrou aktivitou.

Trex
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Stolly Sat Feb 27, 2016 9:28 am

Jestli ti jde jen o pokec, tak si najdi jinou guildu, my bychom raději i ten progress, navíc Gear na T6 stejně nemáš. PROTI
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Sparkinn Sat Feb 27, 2016 9:59 am

"progresovať sa mi fakt nič nechce". Vždy je to o progressu, EQ neodpovídá našim požadavkům. Ač by se nám asi 1 rogue hodila, jsem PROTI
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Deudermont Sat Feb 27, 2016 3:48 pm

Proti
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Lolii Sat Feb 27, 2016 7:48 pm

Hezký večer,

začnu asi tvou větou: takže chlapi porozmýšlajte  a dajte vedieť. - nevadí ti, že GuM je holka a uzavírá přihlášky?? o.O ...no to je jedno

další tvá velmi vtipná věta: progresovať sa mi fakt nič nechce ) T6 ak bude ozaj treba... takže platný Vám budem asi ako placatý kameň - takže si sám napsal, že tě nepotřebujeme, odpověděl sis sám.

Navíc nemáš EQ, ale to už je vedlejší, když s náma raidy chodit nechceš. Na pokec si založ FB Smile


Myslím, že k tomuhle není co dodat - PROTI
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Fatal1te Sun Feb 28, 2016 2:45 pm

pokud se nechceš účastnit progressu tak si pro naší guildu, jak sám píšeš úplně k hovnu, takže nechápu proč si vůbec ztrácel čas se psaním přihlášky. PROTI

Fatal1te
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Deudermont Sun Mar 06, 2016 11:55 pm

Nepřijat
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Fearofdark - rogue  Empty Re: Fearofdark - rogue

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru