Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xyro - Rog

4 posters

Goto down

Xyro - Rog Empty Xyro - Rog

Příspěvek pro Xyro Tue Mar 01, 2016 11:26 pm

Zdravím Vás, chtěl bych se stát členem vaší guildy, doufám, že se moje přihláška bude líbit:)

Postavy

Main: Xyro

Tato roguna je můj jediný char tady na Hellgroundu, sice co se týká gearu nic moc ale tak není štěstí na drop no, ono to gearování je aj trochu o haluzi.

Proffky: Eng a JwL 375 skill obě;

Zkušenosti

Wow hraji od začátku TBC, kromě vanilly a WoTLKu jsem ani jiné datadisky nehrál. Na TBC jsem strávil asi nejvíce času, no  a asi jako spousta lidí, tak hraju tbc hlavně z nostalgie a protože je prostě TOP. Projíté mám dungy od HC až po SwP, akorát Kil Jeadana jsem nikdy nebyl funkčního =(, ale tak tady si to snad odzkouším, až ho někdy zprovozní Very Happy Very Happy .

Aktivita

Joo tak neděle můžu hrát určitě, přes týden uvidím jak to bude se školou, občas mám něco náházené v rozvrhu aj večer takže se mi to může některé dny krejt ale jinak chodit určitě budu.
Noo a otázka co guildě můžu nabídnout, no tak můžu nabídnout jedině sebe že, co jiného Very Happy Vy potom časem můžete posoudit jestli to pro vás bylo přínosné nebo ne.

Něco o mně

Tak na tomto serveru mám odzkoušené vše co je funkční, jinak jsem hrával hlavně na twinu, anathemě a na funnyworldu, kterej asi už nikdo neznáte, ale třeba se někdo najde kdo tam taky hrál Very Happy. Noo co se týká postavy tak je mnou vyexpená a všechno si zařizuju sám, noo taky ten gear podle toho vypadá, zatím nic moc, ale tak snad bude líp Very Happy přejdu do real lifu, jsem studentem na MFF UK, takže mám spoustu povinností co se školy týče, není to žádnej med, ale tak jak se říká, doufám že píle přinese časem ovoce. Je možné že toho budu mít do školy fakt tolik že nebudu vědět odkud kam skočit první, ale tak zatím to nikdy nebylo tak hrozné abych si nevyhradil chvilku na hraní, protože vždycky říkám, že  především relax je potřeba.

Noo myslím si, že vše podstatné co je potřeba jsem řekl, tak zbývá jen popřát pěkný večer a kdyby jste o mě neměli zájem, tak především hodně štěstí v progressu, protože o tom ta hra je =).

Xyro
Member

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Deudermont Tue Mar 01, 2016 11:41 pm

Přihláška hezká, equip nic moc, ale dá se s tím něco dělat, rogunu máme aktivní jen 1, problém je ten, že to většinou stačí, takže by ses občas nedostal, občas byste se domluvili kdo koho pustí.
Za mě jedna otázka: říkáš, že tu máš prochozené vše, za jaké postavy, v jaké guildě, a kam jsi ty postavy dal?Very Happy
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Rum Wed Mar 02, 2016 7:44 am

Taktéž mě zajímá s jakou guildou si se dostal na muru. Ikdyž člověk co dal muru by neříkal že eq rogunu je o štěstí, když je to jen o surkách a bagetách. Nevím nevím, přijdeš mi jako solidní pohádkář, až uslyším v jaké guildě si zabíjel swp tak dopíšu PRO/PROTI

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Xyro Wed Mar 02, 2016 11:55 am

To by nevadilo, když budu sedět třeba na lavce, to je celkem normální když logne víc než 25 lidí Very Happy hej když jsme do expili asi před 2 rokama s kamosem, on doexpili priesta já rogunu, tehda všechny guildy hledali SHP, nevím proč ale asi SHP moc lidí nehrálo, a tehda i AM hledali dost akutne shadowa, on čerstvě doexpenej priest prostě Zelenka a pár epicu, noo nevím jka se mu to povedlo ale nějak je zaujmul, když ho brali poprvé do swp tak měl asi 6k hp takže padal každéj boss fight, ještě možná někde mame screen Very Happy pěkně ho tahali swp, první item neck z twinsek, Zelenka s neckem z swp no prdel celkem Very Happy a na mě každéj sral, kdo by chtěl zeleného rogunu že Very Happy tak jsem občas hrával za nej když třeba nemohl hrát nebo tak, za rogunu jsem hrával jen PvP občas

Xyro
Member

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Nycter Wed Mar 02, 2016 10:22 pm

Kdyby si trochu oenchoval a ogemoval gear, změnil talenty tak by možná aj něco potočil, ale na T6 to podle mě stačit nebude, leda na průtah Very Happy

Nycter
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Sparkinn Sat Mar 05, 2016 11:33 am

Jelikož krom nycterwina rogue nemáme a doufám, že se o EQ budeš snažit i sám, tak bych byl i PRO. Jestli máš či nemáš zkušenosti s dozvíme při raidu, pokud ne, tak se vždy vysvětlují, popř. se podíváš na yt, každý jsme nějak začínal, ovšem nechci ti křivdit, pokud je znáš, tím lépe.
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Deudermont Sun Mar 06, 2016 11:54 pm

Přijat
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Xyro - Rog Empty Re: Xyro - Rog

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru