Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fillip ele sham

5 posters

Goto down

Fillip ele sham  Empty Fillip ele sham

Příspěvek pro Fillip Wed Mar 02, 2016 11:52 am

Ahoj Smile

Mám ele sham nick Fillip main (T4+boj profky JWC+min full) a  alta HPalu nick Fipis (T5+boj  tail + enchant 360)

Wowko hraju cca 2roky. chodil jsem (TK,SSC neco málo z BT a Hyalu). Co se týče aktivity tak mám směny raní a odpolední, takže týden bych stíhal raid time dobře.

Byl jsem pouze u vás v gildě. Od tud jsem byl vyhozen z důvodu neaktivity, něml jsem na wow vůbc čas. ted už je to zase Ok Wink
Takže bych se k vám rád přidal nabral rychle nějakej ten T5 gear případně T6 a pomohl vám s progresem swp Wink

Díky Filip

Fillip
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Deudermont Wed Mar 02, 2016 10:40 pm

Ele shamany máme 2, holy paladiny teď budeme mít tky 2, musel bys počítat s tím, že se na raidy občas nedostaneš vůbec, a občas se budeme mezi sebou elečka muset domluvit, kdo půjde jakýho bosse. Určitě (minimálně ze začátku) nebudeš mít na raidech jistý místo.

S tím ale musí počítat každej:) Nikdy se nedostane na raidu na všechny, přece jen míst je 25, a na raidy chodí cca 28-30 lidí, tak to prostě je, takže domluva / lavečka.

Jestli s tím seš schopnej počítat a zároveň zapracovat torchu na gearu, byl bych pro.
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Cidloch Fri Mar 04, 2016 12:38 pm

Co jsem slyšel, tak na tebe moc dobré refence nejsou od kamarádů, takže proti.

Cidloch
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Trex Fri Mar 04, 2016 6:15 pm

Ahoj, osobně proti tobě nic nemám, ale měl jsem s tebou jednu né moc pozitivní zkušenost v SP, ale co k tomu, faily se občas stanou každému. Celkově mám dojem takový, že i přesto, že hraješ WoW 2 roky tak mi příjdeš jako takový "nováček" a to se tě nechci dotknout, takže si to neber osobně. Pro bych byl asi pouze v případě, že je nutné mít v guildě ještě dalšího shamana.

Trex
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Fillip Fri Mar 04, 2016 11:16 pm

Oka beru to Smile
pokud teda nechcete dalšího ele šamana po případe hpalu do gildy, co tu říkáte je pravda, neříkám že mám všechny dungy projduté a že znám všechny taktiky, ale snažil jsem se co sem mohl Wink Ale myslím že pokud jsme raid šli po druhé tak jsem fungoval jak sem měl. Na eq pracuju takže snad je to lepší. A to že bych sedel na lavičce nebo nešel na raid vůbec by mi nevadilo. Tak se domluvte a dejte vedět Smile Smile

Fillip
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Sparkinn Sat Mar 05, 2016 11:28 am

Já ti nevím proč, ale mam nějak zapamatované, že Nick Fipis mi neseděl v guildě. Ale už si to nepamatuji, u nás si byl, druhé šance by se občas měly dávat, že nemáš tolik zkušeností, tak věřím, že uděláš i něco pro sebe a třeba se na ty taktiky podíváš na yt, kde jich je hromada. Takže za mě PRO, Ale musíš počítat, že se na raid ze začátku třeba nedostaneš.
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Stolly Sun Mar 06, 2016 7:00 pm

Mě ten nick něco říká, ale z raidů si tě moc nepamatuju, takže si nedovedu představit co umíš a co neumíš, každopádně hrát za ele neni těžký a když to nebudeš dávat tak máš smůlu. Nicméně, ele máme momentálně full, takže na raid by ses dostal jen pokud by někdo z nich nepřišel. pokud do toho chceš jít i s tímhle tak jsem PRO, pokud se budeš usilovně dožadovat místa v raidu, tak se nejspíš brzy rozloučíme.
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Deudermont Mon Mar 07, 2016 12:02 am

Přijat, šance dáváme, ale musíš se snažit a být aktivníSmile
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Fillip ele sham  Empty Re: Fillip ele sham

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru