Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rumelka (budouci PROT paladin)

+3
Deudermont
Creix
platan
7 posters

Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro platan Tue Dec 08, 2015 7:18 pm

Cus zdravím všechny přítomné! Můj nick je Rumelka a rad bych se stal clenem vasi guildy Bohemia Empire.

Postavy:
Moje postava je elfská paladinka rumelka v rozexpenem stavu armory asi nemá cenu dávat za zminku stoji lvl 26 ale rapidne se zvysuje Smile

Zkušenosti: WoWko sem poprvé zapnul před 9 lety převazna cast me wow kariery se odehrala na datadisku TBC nejprve na Mystiq.cz poté na mystiq.org (insomnie) kde sem pusobil nejdele a to na strane hordy v guilde SSSB pokořil sem vsechny instance krome SWP tam jsem byl u killu pouze prvnich tri bossu z duvodu ze sem prestaval hrat wow. Dalsi datadisky sem zkusil ale srdecni zalezitost je prave burning crusade.

Aktivita: Toto je můj hlavni bod predem vam rikam ze raidy proste nezvladnu nerikam ze nepujdu nikdy muze se stat ze cas mit budu a rad s vami pujdu.

Proc tedy k vam co mohu nabidnout co ocekavam ? : Jsem na serveru novy vetsina populace nemluvi prave jazykem kterym bych si dokazal popovidat proto hledam komunitu kde mohu podebatovat. Zni to az skoro smesne tato prihlaska ale pokud me vezmete budu verny teto guilde to dokazuje i moje minulost. Nikdy sem neopustil guildu do ktere sem byl nabran. Co mohu nabidnout ? casove na tom opravdu nejsem nejlip ale velmi rad chodim HCcka pomuzu s preqesty s repkami s cim bude potreba (normaly/HCcka vypomoc na jednotlive bossy atd..) nejsem zadny item hunter chci si jen obcas dobre zahrat v parte dobrych lidi a odpocinout u teto neodbytne hry.

Neco o me ?

jmenuju se Pavel je mi 25let bydlim v malem mestecku na vysocine na srazy pravdepodobne mit cas nebudu ale kazdorocne se trhnu na Masters of Rock do vizovic kdo je priznivcem teto skvele hudby a jezdi taky rad si s nim to pivko dam. Toť asi vše jen bych se chtel omluvit za psani bez hacku a carek nak sem na to zvyklej Smile dekuji za pozornost. s pozdravem Rumelka

platan
Member

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 08. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Creix Wed Dec 09, 2015 4:09 pm

Nábor je momentálně uzavřený. Hlavně budeme končit s Farmou T5, takže u nás neni reálná šance nabrat equip po doexpení. Jsme PvE guilda která má cíle až na konec SWP a člověk ,který nebude raidovat je pro guildu k ničemu. Jinak u Hordy jsou mimo nás ještě 3 CZ guildy a u aliance 1. PROTI

Creix
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 16. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Deudermont Wed Dec 09, 2015 11:18 pm

Pokud u nás někoho znáš jsem pro, dáme ti do note hvězdičky (kámoš-nekickovat).
Ale pokud nikoho neznáš, myslím, že ani nebudeš mít možnost poznat... Raidy chodit nebudeš, na sraz nepřijedeš... Nevím no:) Zdá se mi to zbytečný, většina guildy tu bývá na raid time právě.
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Samusin Thu Dec 10, 2015 10:09 am

Nemyslim si že by sme mali nedostatok protadinov. Nábor uzavratý PROTI
Samusin
Samusin
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 18. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Sparkinn Thu Dec 10, 2015 6:00 pm

Myslím, že co jsem chtěl napsat, je už výše napsáno. PROTI
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Stolly Fri Dec 11, 2015 12:26 pm

Proti
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Lolii Sun Dec 13, 2015 8:20 pm

Trochu tuto přihlášku nechápu, většinou tam píšeš, že na nic nemáš čas atd...

Jak psali již kluci nahoře - nábor je uzavřený - proti.


6x proti - nepřijat.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rumelka (budouci PROT paladin) Empty Re: Rumelka (budouci PROT paladin)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru