Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška Cidloch

+6
Stolly
Deudermont
Sparkinn
Enddys
Rum
Cidloch
10 posters

Goto down

Přihláška Cidloch Empty Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Cidloch Tue Jan 12, 2016 2:39 pm

Buďte pozdraveni, rád bych se připojil do vašich řad, pokud mi to bude umožněno.

Postavy

Cidloch paladin (retri) úroveň eq je něco mezi T5/T6 schopno do BT dle mého názoru.
Anmelle warlock prakticky bez eq, bylo to vyexpeno na swp trash.
Na paladinovi je i eq na prota, ale na úrovni do T5 víc ne, nicméně rád bych hrál retri. Je na něm mining a eng. Časem se tam bude předělávat mining na buď lw nebo bs, to se uvidí.
Warlock má profky kolem skillu 300, jedná se o čistě zneužívanou postavu, kterou dost pravděpodobně i pošlu do někam, ale jelikož chcete vědět o všech postavách, tak ho zmiňuji.

Zkušenosti


Zde je to trochu na déle. Nejvíce zkušeností s tbc mám z mystiqu, poté insomnie, kde jsem byl v guildách HTF, Lost End Forgotten (to end napsal hakys, protože neumí anglicky, není to chyba z mé strany Smile) a následně GoE, kde jsem byl asi nejvíce času, ale již si nevzpomenu před kolika to bylo lety, nicméně do GoE jsem vstoupil poté, co se jim povedlo párkrát zabít Brutalluse a byl jsem tam až do fáze, než se farmilo swp  2x za ID full clear a občas se šlo i třetí swp, ale to bylo jen asi párkrát, protože se chtělo chodit i jiné raidy. Můžete mě tam znát z postav You/Sasetka/Anmelle/Motoko (ele/enha sham, první alík se sunflarou a podobné šaškárny, byla vymslaná a měl jsem tu postavu rád, protože draeneiky jsou bezva kopytnačky Wink), dále Cidloch/Lelouch (paladin všechny specky, ale hrával jsem hlavně prota, jelikož byl nejvíc zneužíván v guildě), Larax (pvp warrior, dostal jsem ho od bratra a pak jsem ho měl akorát na půjčování na areny), Lenalee (resto druid, který byl původně Truhlíčka, kterého můžete znát z mystiqu, který mi ho prodal za 200, za což pozval holku na kafe a zjistil, že víc nic, takže byl pak smuten), Xxx (mág, kterého jsem dostal od bývalého hráče v guildě do opatrovny), Shadawe (myslivec, který uměl sbírat kytičky) a poslední na mystiqu byla Euphemie (sh priest, kterého jsem měl napůl s Trexem). Po určité době jsem se v GoE stal oficírem, což se některým nelíbilo, protože jsem nerad dával sunmoty na desáté alty a podobně, nicméně je to asi zbytečná informace.

Další servery, které jsem přepadl jsou Twinstar (Ares), kde jsem měl u hordy paladina a shamana, nicméně to byla chvilková záležitost a jsou prodaní. Před pár lety jsme tu s Trexem, Lotherakem, Faintem, Thadrisem a spol. vyexpili tady, kde jsme hráli v guildě tuším Primal Nolife, nicméně jsme pak přestali a teď se vracíme, že bychom si zahráli. Poslední, co asi stojí za zmíňku je offik, kde mam taurena paladina s nickem Cidloch a pandarenku shamanku s nickem Anmelle, ale momentálně nemám playtime a na offiku jsem to hrál spíš jak travian (staral se o své garrisony), jak raidování.

Aktivita

Nechci slibovat, že bych byl extra aktivní, ale teď co mám zkouškové, tak bych si určitě rád něco zašel, abych si to obnovil a zasmál se (neslibuji, že budu hrát nějak extra, přeci jenom si to pomalu už nepamatuji). Co se týče taktik, tak by neměl být problém, pokud tu nejsou nějaké velké rozdíly od mystiqu, pokud ano, tak myslím, že je rychle vstřebám. Rád bych byl hlavně v české guildě a bylo mi řečeno od Trexe, že bych tu mohl i někoho z mystiqu znát. Jinak bude asi záviset na rozvrhu do letňáku, jak bych to měl s raidováním.

Něco o mně


Byl jsem ukecán kamarády, abych se sem vrátil, že si chtějí zahrát tbc, jenže paradoxně jsem jediný, který tu má postavy, jelikož oni je povyměňovali a momentálně mají u ali, ale chtějí k hordě. Nehrál jsem za to dlouho, ale myslím, že časem se do toho dostanu. Je mi dvacetjednanáct, studuji na PEDF UK,  pocházím z Turnova, ale většinu času jsem v Prahe na koleji. Je dost pravděpodobné, že některé členy z guildy budu znát, akorát si budu muset vzpomenout, nebo se naopak připomenout Smile. Momentálně si vydělávám na opravy a na rychlého lítáka, takže jsem v trochu sockoidní fázi hry! Very Happy

Díky za přečtení a ohlasy

PS: jako nováčkovi tohoto fóra mi není umožněno hodit odkaz na armory, takže se omlouvám, že kdyžtak musíte hledat ^○^

Cidloch
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro triniity Tue Jan 12, 2016 6:03 pm

PRO
v GOE sem byl sice jenom rok ale to byla guilda koncetrovaného skillu takže každej člověk odtamtud je přínos pro každou guildu.
k té aktivitě : myslím že sem měl v přihlášce že nebudu hrát tak jako dřív a sem tu každej den Very Happy každyho to stáhne

triniity
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Rum Tue Jan 12, 2016 6:37 pm

Meele to vypada na stopstav, proti

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Enddys Tue Jan 12, 2016 6:38 pm

nic moc retri navic do raidu jednu uz mame takze si myslim ze by si tu byl navic i kvuli poctu melek. takze PROTI
Enddys
Enddys
Member

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 19. 11. 15
Location : UH

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Sparkinn Tue Jan 12, 2016 9:26 pm

Přihláška super, ale jak psal Enddys, Retri jsem tam já Very Happy Ale to neznamená, že si budu bránit svoje místo, i když bych asi měl, ale je pravdou, že jsem aktivní skoro furt, (i když také jsou nějaké ty dny) ale myslím si, že bychom se asi mohli domluvit, ale teď se soustředíme na progress a tam já asi nebudu chtít chybět, nechci ti dávat PROTI, protože si myslím, že i já bych mohl mít nějakou tu konkurenci, takže to asi nechám na ostatních takže NEUTRAL s tím, že u mě problém nemáš Smile
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Deudermont Wed Jan 13, 2016 6:46 pm

AKtuálně máme 1 aktivní retrinu, ale nejspíš začne hrát azygos (nightwraith), se kterým jsem domluvenej, že bdue retalentovat mezi retri a holy, jelikož holynu máme aktivní tky 1.

Pokud by začla hrát další "čistě retrina" tak už by to bylo nic moc, každopádně, pokud ti nebude vadit, že se na část raidů nedostaneš, nebo se budeš muset s ostatníma domluvit, nevidím v tom problém.

Respektive problém to dělá jen tobě, ne guildě, tak se k tomu vyjádři, jak to budeš mít s tou aktivitou Smile
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Cidloch Wed Jan 13, 2016 7:26 pm

Jak jsem psal v části aktivita, tak mi nevadí, že nebudu v raidu. Jde mi spíš o to, abych byl v české guildě a ne polské, abych si mohl číst guildovní VKV a podobné šaškárny. Být spíš taková záloha, když bude třeba, tak nějak si představuju to své hraní, takže s tím, že bych nebyl v raidech, se vyrovnám víc než jednoduše. ^^

Cidloch
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Deudermont Wed Jan 13, 2016 9:55 pm

V tom případě jsem PRO, už kvůli tomu, že v poslední době skládáme raidy tak tak, další schopnej člověk se hodí, a kdyby ses náhodou nedostal, nevadí ti to, nevidím tedy problém:))
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Stolly Thu Jan 14, 2016 1:47 pm

Pokud je to brané jako záloha aktivní Retriny jsem PRO, lepší mít někoho mainem neš respecovat věčně podle toho kdo nepřijde. 2 holy a 2 retri jsou ideální, když chápou to, že se do raidu dostane vždy jeden z nich... Pokud máš tohle srovnaný a podle toho jak to píšeš je to v pohode.... PRO
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Samusin Fri Jan 15, 2016 2:33 pm

Súhlasím zo Stollym. Ak ti nebude vadiť že sa občas nedostaneš tak za mňa PRO

Přihláška Cidloch 2w4eeld
Class leader hunters
Samusin
Samusin
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 18. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Blackboss Sat Jan 16, 2016 3:40 pm

PRO

Blackboss
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Eventriss Sat Jan 16, 2016 8:39 pm

já jsem PRO-moc pěkná přihláška a retri pala se hodí myslím Smile
Eventriss
Eventriss
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 15. 11. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Hever Tue Jan 19, 2016 7:14 pm

Parádní přihláška PRO
Hever
Hever
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 11. 15
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Lolii Tue Jan 19, 2016 7:18 pm

Hezký večer,

pokud ti nevadí, že se nedostaneš na každý raid, tak za PRO.


PŘIJAT - napiš si ve hře o inv.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Cidloch Empty Re: Přihláška Cidloch

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru