Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska - ele

+7
Creix
Deudermont
Stolly
Sparkinn
Hever
Digy
Lolii
11 posters

Goto down

Prihlaska - ele Empty Prihlaska - ele

Příspěvek pro endysoj Wed Nov 18, 2015 12:53 am

Ahoj Smile
Huntress do mě porad hučí at si podam přihlášku, ne že bych nějak potřeboval zase hrat WoWko, ale udajně Vám guilda docela funguje, což by mohla byt vítaná změna. Co se týka mojí aktivity, chodim na raidy vetšinou kazdy den, když jsem potřeba (klidně místo v raidu přenecham) a teď k samotné přihlášce. Co sem tak četl nějaky ty pravidla tak snad vsechno splnuju Smile Shamanoj znam, eq na t5 snad taky a HC komunikační program na generovaní mouder vlastním a ovladam Smile

1. Tvoje postavy, se kterými k nám chceš (main spec, úroveň equipu, jejich profese) + odkaz na armory.
Tož mám dva shamany jeden je t6 swp resto a druhy t6 swp ele. Mamka říkala že mám dmg a kdybych nebyl lína svině chodit ZA mam prej top po twinky Smile
prej nemozu postovat linky, takze pokus č.3 - ani tak to nejde proste armory Enddys

2. Tvé zkušenosti s WoW, hlavně s TBC, kde jsi hrál, jak dlouho, jaké bosse jsi pokořil, jaké znáš taktiky, apod.
-No nějaky ty zkušenosti by byly. Hral sem na mystikoj, ofikoj a hellgroundoj. Na mystikoj sem zabil vsechny bubáky od trouby s ohnivou paličkou až po pána co vykukuje jen do pul pasu aby si nemusel oblekat kalhoty. To samé aj na ofíkoj. Na HQ sme tuším skoncili u lesbiček Smile
- Ohledně guild zkušnosti, pusobil jsem jako zkušební maslo, player, class leader, raid leader, officer, GuM, princezna, okresní loupak až po ojížděče mladých pannen. Na vše zde vypsané znám taktiky Very Happy

3. Jak můžeš být aktivní dlouhodobě, a jak stíháš raidy (17/18:45-22:00).
Jak už jsem psal, jsem tu asi každý den (než to moju nezačne srat), čas mi taky vyhovuje, ikdyz nevim proc jen do 10 Very Happy

4. Tvá minulost na tomto serveru (zkušenosti + v jakých jsi byl guildách).
Jak píšu nahoře, přišel jsem do tohoto kraje na konci MQ, zahnízdil jsem na ALI a založil Amanare, ale kdyz se ti loupaci nemohli nikam pohnout šel jsem na hordu do primal nolife (ted premyslim hrajete na hordě že ?Very Happy ), tam jsem byl RL s krajní nelibostí a officir na plakaní do offi chatu, to me vazně de Very Happy  jo a zkušenosti? odleadruju vše od HC, kromě murmura teho nemam rad Very Happy až po Muru

5. Proč sis vybral právě naši guildu, koho zde znáš, co od guildy očekáváš a co si myslíš, že nám můžeš nabídnout.
No huntres do mě pořád rozjíždí at si napišu přihlášku, že chce hrat zase wowko, no mě moc nechybí, ale veřím že v dobrem kolektivu zase najdu zálibu v této život vysávající hre Smile To je taky to co očekávam. Dobrý kolektiv, nějaky ten progress, chlast, děvky a chlebíčky. A co můžu nabídnout? Vozím na srazy moc chlastu, moje chlebíčky by jste žrat nechtěli a děvky, no to už domluvíme individuálně. Very Happy

6. Jméno, věk (dobrovolné samozřejmě) + zda by jsi měl zájem jezdit na naše guildovní srazy

Endy jméno mé, léta páně 1993 Smile Povoláním syn a lína svíně, rodiný stav: ona by se chtěla vdávat ale vždy to plánuje v raid timu Very Happy Jo a srazy, no aj bych přijel, rad potkávam nové lidi, dost toho vypiju a hledam sobě rovné. Takže pokud by jste na mě nebyli zlí stavím se rad Smile

Pokud jste se dočetli až sem bez přeskakování řádku, jak jsem to dělal v přihláškách vždy ja, tak vážne respekt Very Happy Doufám že sem Vám nějak přiblížil svoji osobnost a zkušenosti. Budu rád za všechny kládné odpovědi a pro případ PROTI sem si prinesl z kuchyně kapesníky, pokud budou jen PRO najdu pro ně jine využití Very Happy

zdraví Vás Endyys

PS: jo a koupím R druida je to muj top char:D a udělejte si něco s tim aby vysmáty smajlik nebyl stejny jak usmívající se diky:D

endysoj
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Lolii Wed Nov 18, 2015 6:49 am

Hezký den,

1. resto shamana potřebujem určitě a pro ele také najdeme místo - EQ parádní Smile


2.Na mystikoj sem zabil vsechny bubáky od trouby s ohnivou paličkou až po pána co vykukuje jen do pul pasu aby si nemusel oblekat kalhoty. Tahle část mě opravdu pobavila, takže předpokládám, že tam budou zkušenosti a nebude s tebou na raidech nuda Smile

3. Nauč jí hrát wow Razz ...máme tu i mladší hráče a většina chodí do práce Smile

4. Tvé zkušenosti RL se budou hodit určitě při progressu.

5. V dobrém kolektivu jde vše  Wink občas se někdo nervuje na TS, ale to by nebylo wowko, kdyby ne Very Happy

6. rodiný stav: ona by se chtěla vdávat ale vždy to plánuje v raid timu - jak jsem psala nahoře, nauč jí hrát wowko a můžete plánovat spolu Very Happy.


Moc hezky napsaná přihláška, dokonce mě i pobavila.

Za mě obrovské PRO.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Digy Wed Nov 18, 2015 10:22 am

PRO
Digy
Digy
Member

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Hever Wed Nov 18, 2015 12:12 pm

Velké zkušenosti, hromada času a parádní EQ. + při čtení přihlášky jsem spadnu smíchy ze židle.

PRO
Hever
Hever
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 11. 15
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Sparkinn Wed Nov 18, 2015 3:17 pm

Parádní přihláška, zkušenosti, EQ +

Pán je vtipálek, ale na nějakou guildovní děvku zapomeň, od toho jsem tu já! lol!

Jinak samozřejmě jsem PRO

Shamany využijem, jinak samozřejmě, pokud jsi už teď ve hře, přidej si do přátel nick: Sparkinn a stim R druidem se možná nějak domluvíme Wink
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro endysoj Wed Nov 18, 2015 3:23 pm

no s tou moji to tak zhavy nebude protoze ma vecer vetsinou foceni prehlidky a ostatni ty jeji nesmysle navic je tada ze zvladne zapnout chrome :-D jinak jsem rad ze Vas prihlaska pobavila :-)

endysoj
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Stolly Wed Nov 18, 2015 4:22 pm

Nevim co ten pán je zač, myslim že si všechno vymyslel, našel na armorech nějaký linky a postnul je sem Very Happy takže PRO když nebudeš zevlit věčně na Ali ty šulínku Very Happy
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro endysoj Wed Nov 18, 2015 4:29 pm

jasny ze sem si to stoly vsechno vymyslel Very Happy jo a ten muj druid na ali, hraje za neho kamos, dal sem mu ho Smile

endysoj
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Deudermont Wed Nov 18, 2015 4:54 pm

Pěkná přihláška, resto se hodí Smile)
Pro
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Creix Wed Nov 18, 2015 5:00 pm

PRO

Creix
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 16. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Stolly Wed Nov 18, 2015 5:04 pm

endysoj napsal:jasny ze sem si to stoly vsechno vymyslel Very Happy jo a ten muj druid na ali, hraje za neho kamos, dal sem mu ho Smile

Byl jsi odhalen Very Happy affraid
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Tsonga Wed Nov 18, 2015 9:50 pm

Dnes na raidu 1 resto šaman a 0 ele šamanů a to je hodně slabý. Doufám že budeš velká posila. PRO
Tsonga
Tsonga
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Eventriss Wed Nov 18, 2015 10:48 pm

Ty jsi můj člověk ! Very Happy TOP přihláška ! Smile dlouho jsem se tak nepobavil !

Za mě už tu máš místo! PRO
Eventriss
Eventriss
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 15. 11. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Samusin Thu Nov 19, 2015 1:25 am

Skill, gear, kreativita + shaman sa hodi.  Wink

Za mna PRO

Prihlaska - ele 2w4eeld
Class leader hunters
Samusin
Samusin
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 18. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Revers Thu Nov 19, 2015 5:18 pm

Tož zas říkam nevím jestli to má nějaků váhu ale taky něco napišu. Bjač Endyss něco vě a zvlada toho hodně je to taký COH droood, mohu jen doporučit
Revers
Revers
Member

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 19. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Lolii Thu Nov 19, 2015 10:00 pm

9x PRO - přijat. Napiš si ve hře o inv Wink
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - ele Empty Re: Prihlaska - ele

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru