Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

elementalist shaman

4 posters

Goto down

elementalist shaman Empty elementalist shaman

Příspěvek pro Patolog Thu Feb 18, 2016 7:44 pm

Zdravím všechny.

Moje postava je Patolog - Ele Shaman full epic T4/Badge eq  Profese Ench a Tail 315/350

Působil jsem v této guildě asi před dvěma lety když se začínalo progredovat KZ ale pak jsem se bohužel pro svoji neaktivitu musel poroučet z guildy. Nic méně za tyto dva roky bez wow jsem pracoval na svém domově a to sebralo veškerej volnej čas. Teď když jsem zpět tak jsem chtěl požádat o znovupřijetí do guildy s kterou jsem zažil hezký progres ve kterém bych chtěl pokračovat a vrátit se zpátky do fajn kolektivu.

Jinak s wow jsem začínal na Mystiqu na Patriotu pak jsem prošel pár TBC servrů nějákej Wotlk až po Cata. Raidy znám až po BT ale určitě je potřeba si to připomenout.

Makám tak nějak všelijak ale vždy do 17:00 takže raidy bych stíhat měl a online jsem skoro denně akorát někdy dýl a míň.

Jmenuju se Petr a je mi 25let pocházím z Kolína a tady taky bydlím. Nechte si to projít hlavou a budu rád když se ozvete. Mějte se a díkes za pozornost.

Patolog
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty Re: elementalist shaman

Příspěvek pro Deudermont Fri Feb 19, 2016 10:24 am

Ahoj Wink Jen takovej detail Very Happy tahle guilda byla založena začátkem května roku 2015, takže tu jsme cca 10 měsíců, žádný dva roky:D Mít takový pojetí času, tak je naše helča už mrtvá Very Happy (neřeš Very Happy ). Ale ano, pamatuju si tě, problémy nebyly, nic pozitivního taky říct nemůžu, jak jsi psal - nebyl jsi aktivní.

Přihláška v pohodě, equip na první pohled nic moc, ale myslím, že je poskládanej hezky a dá se s tím už něco vytočit. Jedinej problém by mohl být ten, že jsme teď jedno elečko nabrali, takže by se mohlo někdy stát, že se jeden z vás nedostane, na to ale máme GEM + nějaký pravidla, a taky jste lidi a můžete se domluvit a na různý bosse se prostřídat, podle toho, kdo co kde potřebujete.

Za mě PRO
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty Re: elementalist shaman

Příspěvek pro Sparkinn Fri Feb 19, 2016 1:08 pm

No nevím, nevyjádřil jsi se, jestli pojedeš an sraz Very Happy Very Happy Né teď vážně. S EQ se dá něco dělat, je pravda jak psal Deudermont, že jsme teď nabrali Elečko už, ale nikdo neví co bude zítra, nebo za týden či za měsíc, takže PRO
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty Re: elementalist shaman

Příspěvek pro Stolly Fri Feb 19, 2016 1:17 pm

PRO , aktivní ele je jen jedno a čerstvě nabraný, takže poprat se o místo v raidu dostaneš a bude záležet na tobě jak se tomu postavíš. Gear co máš na Hyjal stačí, a do BT se to dobere jednoduše.
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty elementalist shaman

Příspěvek pro Patolog Fri Feb 19, 2016 2:41 pm

Nemám problém se s kolegou shamanem domluvit a třeba se nějak na raidech prostřídat.. A se srazama taky nemám úplně problém.

Patolog
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty Re: elementalist shaman

Příspěvek pro Lolii Sat Feb 20, 2016 9:51 pm

Hezký večer,

první co pobavilo, bylo určitě založení guildy, ale to už Deudermont vysvětloval Very Happy Very Happy ....a ty Deudermonte doufej, že Helča opravdu nečte přihlášky Very Happy Very Happy

Myslím, že dvě elečka užívíme v pohodě Smile


PŘIJAT - napiš si ve hře o inv Smile
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

elementalist shaman Empty Re: elementalist shaman

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru