Bohemia Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tentosinka - shaman

+5
Hever
Fatal1te
Digy
Sparkinn
Deudermont
9 posters

Goto down

Tentosinka - shaman Empty Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Tentos Mon Feb 22, 2016 11:05 pm

Ahoj,
rád bych se tímto ucházel o pozici u vás v guildě. Vezmu to nejprve bodově, pohádky až na konec.

Tvoje postavy, se kterými k nám chceš (main spec, úroveň equipu, jejich profese) + odkaz na armory

Tentosinka - enha/resto shaman (profese - ENG, Alche)
Resto (T5/T6), 2100BH, 100 HASTE  (na zbrani spell surge, abych mohl víc točit a neotáčet se tolik na manu)
Enha (T4/T6), 1300AP, 24%crit, 470-630 dmg (T6 ruce zatím čekají v bance, nechci zatím ztratit bonus z t4 pro partu, který zatím udělá více než jedna T6 bez bonusu)

Tentos - feral druid (profese - herbal, mining)
EQ - (T4 + crafted + PVP). 3k AP v kočce (2,3k bear), 35% crit, 35% dodge. Def cup splněn.

Forko mě nenechá vkládat odkazy, omlouvám se tedy za nedoplněné armory.

Tvé zkušenosti s WoW, hlavně s TBC, kde jsi hrál, jak dlouho, jaké bosse jsi pokořil, jaké znáš taktiky, apod.
Hrál jsem necelé 3 roky na MystiQ. Stejnojmenné postavy, stejné chary.
Pokořeno vše až na KJ.
Taktiky snad všechny, SWP si budu muset trochu připomenout, ale jinak snad vše.

Jak můžeš být aktivní dlouhodobě, a jak stíháš raidy (17/18:45-22:00)
Pracuji cca do 5 a momentálně mám dvakrát týdně tréning se skupinou.
út, čt, pá, so, ne tu až na výjimky jsem.
po, st podle tréningů buď jsem, nebo dorážím až cca v 11

Tvá minulost na tomto serveru (zkušenosti + v jakých jsi byl guildách, proč jsi odešel)
Minulost tu nemám dlouhou. Hraji tu cca 4 měsíce, a byl jsem prozatím pouze v jedné guildě - Redemption of the Fallen. Důvodem proč odcházím je dlouhodobá neaktivita guildy. Rád bych raidoval a dungoval. Momentálně je stav takový, že na raid a bohužel i do dungeonu se člověk dostane pouze s Worldem.

Proč sis vybral právě naši guildu, koho zde znáš, co od guildy očekáváš a co si myslíš, že nám můžeš nabídnout
Proč: Dost kolegů ze současné guildy k vám odchází a proto věřím, že i u vás najdu skvělý kolektiv, se kterým pokoříme nejeden raid.
Co očekávám: Raidy, dungy, aktivní lidi a vedení
Co mohu nabídnout: Pravidelnou účast na raidech, dochvilnost a zodpovědnost, atp atp… Maminka s tatínkem mě prostě dobře vychovali...

Jméno, věk (dobrovolné samozřejmě) + zda by jsi měl zájem jezdit na naše guildovní srazy Wink
Jmenuji se Martin, letos mi bude 30 (uf...). Srazy beru jako samozřejmost, nemám problém se dopravit v podstatě kamkoli Smile

Průvodní dopis
Ahoj, rád bych se ucházel o místo ve vaší guildě. Vzhledem k popisu hledaných charů si myslím, že splňuji veškeré předpoklady a jsem proto ideální kandidátem pro přijetí Smile WOW hraji dlouho, mám i postavu na offiku, kde jsem hrál jen pár měsíců abych přišel na to, že TBC už asi nic nepřekoná. Nemám problém hrát kterýkoli char v talentech, které jsou zapotřebí. Mám velmi bohaté zkušenosti se shamanem v resto a s druidem obecně, především Balance. Enha jsem hrál poprvé až na tomto serveru. Informace o způsobu hraní a equipu čerpám z většinou z diskusních fór případně se ptám zkušenejších kolegů. V osobním životě jsem spokojeným zaměstnancem v O2 v online oddělení, jezdím na mašině, kterou si postupně piplám a taky tancuju a sportuju. Tak a kdo se dočetl až sem má u mě pivo Smile

Díky za pozornost, těším se na případné dotazy.

Tentos

Tentos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Deudermont Tue Feb 23, 2016 10:35 am

Přihláška napsaná hezky, nic nechybí, je vidět, že jsi tomu věnoval víc než minutu svého času, a i když z RotF počítáme s velkým "náporem" lidí, resto shaman by se nám určitě hodil.

Takže za mě určitě velký PRO Wink
Deudermont
Deudermont
High Commander

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 14. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Sparkinn Tue Feb 23, 2016 3:38 pm

Big up za přihlášku, Resto si myslím, že se uživí, ono celkově asi jako healer. Takže za mě PRO
Sparkinn
Sparkinn
Commander

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 14. 11. 15
Age : 28
Location : Pilsen

https://bohemiaempire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Tentos Tue Feb 23, 2016 3:40 pm

Ahoj, díky za reakce. Jak píšu i v přihlášce, pokud by jste potřebovali více enha, tak se tomu také nebráním. Nejde mi ani tak o to jaké talenty hraju (mám tam free retal), jde mi hlavně o to si ty raidy užít. A jestli budu honit číslíčka v healu nebo v DPS je už vesměs jedno Smile

Tentos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Digy Wed Feb 24, 2016 8:07 pm

PRO
Digy
Digy
Member

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Fatal1te Thu Feb 25, 2016 10:35 am

pokud jsi ten kdo myslím a asi to tak je tak tě znám z Mystiqu a vím, že za tu postavičku umíš perfektně, jinak v poslední době R shaman na raidech docela chybí, sice jsou tu lidi, kteří mají možnost lognout svého alta, ale nejde to do nekonečna. Medoox jako main Rshaman teď nějak nehraje, ale kdyby začal tak si myslim, že 2 R shamanové se v raidu neztratí. Takže za mě PRO

Fatal1te
Member

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Hever Thu Feb 25, 2016 10:37 am

Velké PRO
Hever
Hever
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 11. 15
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Stolly Thu Feb 25, 2016 9:34 pm

Resto PRO s healama je věčně problém a mě resto nebaví
Stolly
Stolly
Raid Leader

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 15
Age : 37
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Tentos Fri Feb 26, 2016 1:47 am

-> Fatalite
Jojo, taky si te pamatuju a co tak koukám, tak je tu více takových povědomých nicků z MQ Smile Ale tak je už to nějaký ten pátek zpátky, člověku se začne zvětšovat čelo, kolem se rodit malý člověkové, snad alespoň ten skill zůstal Smile

Tentos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Rum Sat Feb 27, 2016 1:27 am

Resto PRO, vsichi vime ze z hrani healera uz me hrabe a healer se hodi, ja nejsem healer ale damaž.

Rum
Member

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 17. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Trex Sat Feb 27, 2016 8:11 am

Proč ne, praci s přihláškou sis dal a shamík se hodí (využijí se obě specky hádám, resto převážně) Smile

Trex
Member

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Lolii Sat Feb 27, 2016 6:56 pm

Hezký večer,

pááááni - přihláška je naprosto luxusní...!!! I love you

Myslím, že tě uživíme Smile PRO


PŘIJAT - napiš si ve hře o inv.
Lolii
Lolii
Guild Master

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 11. 15
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tentosinka - shaman Empty Re: Tentosinka - shaman

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru